XIII. kerületi cégbe keresünk gyakornokot kiemelt bérezéssel!

Általános adminisztráció PHP fejlesztő Szoftverfejlesztő

Remek fejlődési lehetőség partnerünknél!

Szakmai elvárások:
• Naprakész számítógépes alapismeretek és hálózati technológiák ismerete (Windows 10 és Office365)
Személyiségbeli és soft skill elvárások:
• Logikus, struktúrált gondolkodás
• Kiváló kommunikációs készségek szóban és írásban egyaránt
• Jó szervezőkészség
• Precizitás
• Jó adminisztrációs képességek
• Pozitív, can-do attitűd

Elvárt nyelvi készségek:
• (magyar)
• Szakmai és társalgási szintű általános angol nyelvtudás szóban és írásban

Feladatok

  • Általános irodai user support, helpdesk feladatok end-to-end ellátása

  • Számítógépek domain-be vétele, kisebb telepítések Windows 10-es laptopokra, munkaállomásokra

  • Hálózati nyomtatók beállítása

  • Hálózati meghajtók beállítása, jogosultságok kiosztása (SharePoint)

  • Munkaállomások és eszközök (monitorok, dokkolók, fejhallgatók, kártyaolvasók, stb) üzemeltetése global policy-k alapján

  • Célalkalmazások (e-szigno, KHR, stb) telepítése, üzemeltetése, problémák feloldása

  • Kisebb, lokális infrastruktúra projektekben való részvétel

  • Eszközök (hardver és szoftver) használatával kapcsolatos oktatások, webinar-ok tartása, oktató anyagok elkészítése

  • Eszközök kiosztása, visszavétele, dokumentálása, nyilvántartása, leltározása

  • Üzemeltetési leírások, felhasználói segédletek írása, naprakészen tartása

  • Kapcsolattartás a központi IT-val, problémák egyeztetése, magyarázata, információ szolgáltatása a problémák megoldáshoz

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

13. kerületi céghez keresünk IT gyakornokot

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

25 év alatt nettó 2.000 Ft/óra, 25 év felett br. 2.000 Ft/óra

Foglalkoztatási forma

Iskolaszövetkezeti

Munkaidő

heti 12-16 óra

További információk:

Előny:
• SharePoint fejlesztői szintű ismerete

Elvárások

Informatikai ismeretek, MS Office ismerete, egyéb szoftverek használatának gyors megértése és elsajátítása

IT ismeretek

Alapfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

A munkakörben szerzett tapasztalat

Azonnali (1-2 héten belüli) munkakezdés