Adminisztratív munka Szigetszentmiklóson

Általános adminisztráció

Szigetszentmiklósi cég beszerzési osztályára keresünk diákokat

Az Essentra Filter Products szigetszentmiklósi gyárába keresünk adminisztratív munkára diákokat január 15-ig. Ha minden nap tudsz jönni, akkor a Jelentkezés gombra kattintva töltsd fel önéletrajzodat!

Feladatok

Adminisztráció (iratok lefűzése, szkennelése)

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Adminisztratív munka - Szigetszentmiklós

Munka helyszíne

Szigetszentmiklós, Magyarország

Fizetés

nettó 1.147 Ft

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

munkanapokon 8:00 - 16:30-ig

A céges buszt lehet használni a be- és hazamenetelhez. (Kelenföld, Csepel, felszállási lehetőséggel Budapestről)
A Jelentkezés gombra kattintva töltsd fel önéletrajzodat!

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)