Áru-összekészítő - komissiózó - Üllő

raktári munka

Egyszerűsített foglalkoztatás keretein belül áru-összekészítő pozícióba, hosszú távra keresünk munkatársakat Üllőn található raktárba

Üllői raktárba keresünk komissiózó munkatársakat (áru-összekészítő). Korrekt bér + utazási költségtérítés. Választható műszakok, heti vagy havi kifizetéssel.

Feladatok

áru-összekészítés , csomagolás, betanított könnyű fizikai munka

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

áru-összekészítő

Munka helyszíne

Üllő, Magyarország

Fizetés

Órabér: nettó 1.220 Ft (6:00-18:00 óra között ) 1.290 Ft ( 18:00-22:00) között. Figyelem: adózás az egyszerűsített foglalkoztatásra vonatkozó szabályozás szerint!

Foglalkoztatási forma

egyszerűsített foglalkoztatás (EFO)

Munkaidő

6:00 - 14:30, vagy 14:00 - 22:30ig (választható)

1 évnél nem régebbi negatív tüdőszűrő lelet szükséges a munkavégzéshez!

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Előnyt jelent