Komissiózás (online rendelések összekészítése) a Soroksári úti IKEÁ-ban

áru-összekészítés, komissiózás

Soroksári Ikeába keresünk nappali tagozatos diákokat hosszú távra.

A Soroksári úti IKEA áruházba keresünk hosszabb távra komissiózó feladatra nappali tagozatos vagy passzív féléves diákokat.

Feladatok

online rendelések áru-összekészítése, komissiózás

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

áru-összekészítő - komissiózó

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

nettó 1.200 Ft/óra, havi 80 ledolgozott óra felett nettó 1.350 Ft/óra

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

hétfőtől vasárnapig 7:00 - 15:30-ig, vagy 13:00 - 21:30-ig

Elvárások

Megbízható munkavégzés

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

Előnyt jelent