Árufeltöltés és pénztáros munka - TESCO - Budapest

Árufeltöltés

Tescos munka akár egész évben a Pensumnál!

Budapesti Tesco áruházakba keresünk pénztáros és árufeltöltő kollégákat. Válaszd, a számodra legközelebbi üzletet!

Feladatok

árufeltöltés, a polcok rendben tartása

kasszázás, vásárlók kiszolgálása

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Árufeltöltés, pénztár - TESCO - Budapest

Munka helyszíne

--Tesco budapesti üzletei--

Fizetés

árufeltöltő nettó órabér 994-1461 Ft; pénztáros nettó órabér 1079-1589 Ft

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

4-6-8 órás műszakok

További információk:

A betanítást a TESCO munkatársai végzik és fizetett.

Elvárások

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

Azonnali munkakezdés

Betöltött 16. életév

Előnyt jelent