Árufeltöltő - pénztáros - Albertirsa

Pénztáros Árufeltöltés

Albertirsai és Albertirsa környéki diákok figyelem! TESCO-ba keresünk diákokat!

Az albertirsai TESCO-ba keresünk nappali tagozatos vagy passzív féléves diákokat árufeltöltő/pénztáros feladatokra!

Feladatok

Árufeltöltés, polcok renbentartása, illetve áruházi kassza zavartalan működtetése

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

árufeltöltő - pénztáros

Munka helyszíne

Albertirsa, Magyarország

Fizetés

Órabérek bruttó 1.169 Ft-tól bruttó 1.719 Ft-ig!

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

heti 1-2 alkalommal 4 - 6 - 8 óra

További információk:

Kasszába a betanítás biztosított és fizetett!
Ha tudod folyamatosan vállalni a munkát és minimum heti 1-2 alkalmat tudsz vállalni, akkor jelentkezz!

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Előnyt jelent