A dabasi TESCO áruházba árufeltöltő munkatársat keresünk

Áruházi munka

Állandós árufeltöltőket keresünk a dabasi TESCO áruházba!

A dabasi TESCO áruházba keresünk állandós árufeltöltő munkatársakat. Szakképzettség nem feltétel, betanítást a TESCO munkatársai végzik. Ha szeretne dolgozni és vállalja a beosztást, várjuk Önt is munkatársaink közé!

Feladatok

Árufeltöltés, polcrendezés

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Árufeltöltő - TESCO

Munka helyszíne

Dabas, Magyarország

Fizetés

NETTÓ 1.200 Ft/óra + PÓTLÉKOK

Foglalkoztatási forma

egyszerűsített foglalkoztatás (EFO)

Munkaidő

napi 8 óra, 08:00 - 16:30-ig, beosztás szerint

A munkakör könnyen betanulható, így elvárások mindössze a dolgozni akarás és a beosztás szerinti munkarend vállalása!

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Előnyt jelent