Árufeltöltő - TESCO - Komárom

Árufeltöltés

Árufeltöltőként számítunk Rád a komáromi TESCO-ban!

Nappali tagozatos diákokat keresünk a komáromi TESCO üzletbe, árufeltöltő feladatokra

Feladatok

árufeltöltés, polcfeltöltés

áruházi polcok rendben tartása

Figyelem: a munkára kizárólag érvényes diákigazolvánnyal rendelkező, nappali tagozatos vagy passzív féléves diákok jelentkezését tudjuk elfogadni!

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Komárom, Magyarország

Fizetés

nettó 994 - 1.134 Ft (vasárnap 1.321 - 1.461 Ft)

Foglalkoztatási forma

diákmunka

Munkaidő

4 - 6 - 8 óra

További információk:

betanulás tapasztalt kollégák mellett,
rugalmas beosztás,
gyors, internetes regisztráció, szerződés postai úton,

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

Előnyt jelent