Beltéri kábelszerelési munka

Beltéri kábelszerelési munkatársat keresünk

Amennyiben változatos munkára vágysz és szívesen lennél egy fiatalos, dinamikus csapat tagja, jelentkezz hozzánk beltéri kábelszerelési munkatársnak. Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok

Feladatok:

  • távközlési berendezések telepítése, javítása

  • beltéri és kültéri munkavégzés egyaránt

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Foglalkoztatási forma

Általános munkaidő

Munkaidő

Általános munkaidő, napi 8 óra

További információk:

Munkába járási (VOLÁN/MÁV) költségtérítés
Szakmai fejlődés
Továbbképzés támogatása

Elvárások

Rugalmasság

Megbízható munkavégzés

MS Office programok ismerete

Előnyt jelent

B. kategóriás vezetői engedély