Beruházási – építő előkészítő – gyakornok - Bp. IV. ker.

Budapesti fejlesztési beruházások előkészítéséhez gyakornok munkatársakat keresünk

MÉRVADÓ REFERENCIÁKKAL RENDELKEZŐ, DINAMIKUSAN FEJLŐDŐ PARTNERÜNK RÉSZÉRE BUDAPEST BELVÁROSI ÉS BUDAPEST KERÜLETI VÁROSKÖZPONT FEJLESZTÉSI BERUHÁZÁSOK MEGVALÓSÍTÁSÁNAK ELŐKÉSZÍTÉSÉHEZ ELŐKÉSZÍTŐ – ÉPÍTŐ MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Feladatok

FELADATOK:

1. Generál kivitelező vállalkozás képviselete

2. Magasépítési munkák előkészítése

3. Kapcsolattartás az alvállalkozókkal, szállítókkal és a megbízó, lebonyolító képviselőivel

4. Projektvezetővel és a helyszíni építésvezetővel együttműködés, folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel, tervezőkkel, alvállalkozókkal.

5. Ütemtervek készítése,

6. Anyagbeszerzési terv készítése, rendelések, árkalkulációk,

7. E-építési napló vezetése

8. Kivitelezés adminisztratív feladatainak ellátása

9. További projektek előkészítése, vezetése

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

bruttó 1.450 Ft/óra + egyéb juttatások

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

heti min. 20 óra

További információk:

AHOGY LEENDŐ MUNKATÁRSUNKAT ELKÉPZELJÜK:
1. Együttműködési képesség
2. Közép (minimum technikusi), esetleg felsőfokú magasépítői BsC szintű végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok építő mérnöki karon
3. Számítástechnikai rendszer ismeretek
4. Önálló, kreatív munkavégzés,
5. Terhelhetőség, rugalmasság
6. Dinamikus személyiség
7. Jó kommunikációs készség, határozottság
8. Megbízhatóság, szorgalom
9. heti min 20 órában tudjál dolgozni

AMIT KÍNÁLUNK:
1. Fiatalos, jó légkör és csapat,
2. Munka, teljesítmény és a kolléga megbecsülése - tisztelete,
3. Versenyképes juttatási csomag, órabéred pedig br. 1.450 Ft
4. Szakmai fejlődési lehetőség,
5. Stabil, korrekt háttér és feltételek
6. A cég olyan munkalehetőséget kínál, ahol az új munkatárs egy évente stabilan 50-70%-ot növekvő cég innovatív csapatának tagja lehet, ahol felelősségteljes pozíció, valamint szakmai fejlődés és sikerélmények lehetőségei várják.

ELŐNY:
1. MsC képzésben részvétel
2. Nyelvismeret (angol, német, olasz)
3. B kategóriás jogosítvány
4. AutoCad, ArchiCad, BIM, Terc, MS Project programok ismerete

A jelentkezéshez töltsd fel itt önéletrajzodat, vagy küldd el emailben a racz.eniko@pensum.hu címre!

Elvárások

Önálló munkavégzés

Rugalmasság

Jó kommunikációs készség

Megbízható munkavégzés

Hetente legalább 20 munkaóra vállalása

Előnyt jelent

B. kategóriás vezetői engedély

Angol és/vagy német és/vagy olasz nyelvismeret

AutoCAD, ArchiCAD programok ismerete