Németországi munkalehetőség azonnali kezdéssel

Betanított munka

Betanított gépkezelő munkatársakat keresünk Németországi partnerünkhöz nyelvtudás nélkül

Partnerünk műanyagból készült csomagolóanyagokat gyárt és forgalmaz. Jelenleg 10 fős magyar személyzet dolgozik németországi telephelyünkön, hozzájuk van lehetősége csatlakozni további 8 főnek!

Hölgyek, Urak és párok jelentkezését is egyaránt várjuk!

Feladatok

  • betanított gépkezelés

  • csomagolás, címkézés

  • minőség-ellenőrzés

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Betanított gépkezelő / Rotenburg

Munka helyszíne

Rotenburg (Wümme), Németország

Fizetés

nettó 1400 -1700€ / hó

Foglalkoztatási forma

teljes bejelentés

Munkaidő

8 óra

Elvárások

Betöltött 18. életév

Jó fizikum, terhelhetőség

Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Saját gépkocsi

Előnyt jelent

Azonnali (1-2 héten belüli) munkakezdés