Betonelemgyártó segédmunkásokat keresünk!

Nyelvtudás nélkül Uraknak ajánlott Szakmunka

Németországi betonelemgyártó partnerünkhöz keresünk segédmunkásokat, hosszútávra!

Cégünk által szervezett utazás, szállás biztosítva!

Feladatok

betonelemek gyártásánál való segédmunka

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Betonelemgyártó segédmunka

Munka helyszíne

Ippesheim, Németország

Fizetés

br. 10,7€/óra

Foglalkoztatási forma

Határon átnyúló munkaerő-kölcsönzés

hétfőtől péntekig, napi 8 óra - 2 műszakban, délelőtt és délután

Lehetőség túlórára és szombati munkavégzésre, de maximum havi 200 óra!
Elérhető jövedelem így NETTÓ 1700-1900€/hó

Fontos, hogy a feladat szakirányú segédmunka, nem betanított munka, így mindenképpen elvárás a jelentkezésnél:
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, vagy szakirányú (akár befejezetlen) tanulmányok
- jó kézügyesség
- jó fizikum, terhelhetőség

Elvárások

A munkakörben szerzett tapasztalat

Jó fizikum, terhelhetőség

Előnyt jelent

Kommunikációs szintű német nyelvtudás