Motoros bukósisakok összeszerelésére keresünk munkatársakat Németországba!

Betanított munka

Azonnali kezdéssel keresünk munkatársakat Magdeburgba!

Németországi munkavégzésre keresünk munkavállalókat hosszú távra egy bukósisakokat gyártó partnerünkhöz.
Hölgyek, urak és párok jelentkezését egyaránt várjuk!

Feladatok

Motoros bukósisakok összeszerelése és festése, fóliázása.

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Bukósisak összeszerelő - Magdeburg

Munka helyszíne

Magdeburg, Németország

Fizetés

Bruttó 10,21 EUR/ óra kezdőbér az első évben, utána 10,51 EUR/ óra

Foglalkoztatási forma

Főállású

Munkaidő

Hétfőtől péntekig, két műszakos munkarend, napi 8 órában

További információk:

Németországi bejelentéssel!
Fél évig ingyenes szállással!

Elvárások

Precizitás

Megbízható munkavégzés

Kommunikációs szintű német nyelvtudás

Jó szemmérték és kézügyesség, minimális érzék a technikai részekhez.