Call-center operátor - Nyíregyháza

Telefonos

Call-center operátorokat keresünk nyíregyházi munkára

Call centeres munkakörbe keresünk nappali tagozatos diákokat!
Amit kínálunk:
- betanulás tapasztalt kollégák mellett
- kiváló csapat

Feladatok

Kimenő hívások kezdeményezése

Figyelem: a munkára kizárólag érvényes diákigazolvánnyal rendelkező, nappali tagozatos vagy passzív féléves hallgatók jelentkezését tudjuk elfogadni!

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

--Tomek hirdetéshez--

Fizetés

bruttó 930 Ft/óra + jutalék

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Rugalmas, egyénileg kialakított munkavállalás, délelőtti és délutáni műszakokban

Betanulás után, a munka jellegéből adódóan home office-ban is végezhető!!

Elvárások

Nappali tagozatos vagy passzív féléves hallgatói jogviszony és érvényes diákigazolvány

Előnyt jelent

Jó kommunikációs készség