Éjszakai árufeltöltő, pénztáros munkalehetőség!

Pénztáros Árufeltöltés

Szeretnél még nyáron pénzt keresni éjszakai árufeltöltőként, vagy pénztárosként? Akkor Téged is vár KESZTHELYI ÁRUHÁZ csapata!

Feladatok

-éjszakai árufeltöltői (22:00-06:00) feladatok közé tartozik a beérkező áruk polcokra való kihelyezése, igazítása

-pénztárosi (az áruház nyitvatartási idejében rugalmasan 6-8 órában) feladatokhoz tartozik a vevők kiszolgálása, pénztárgép működtetése

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Éjszakai árufeltöltő, pénztáros - Keszthely

Munka helyszíne

Keszthely, Magyarország

Fizetés

1400 Ft-tól br. 2170 Ft-ig, mely függ a naptól, illetve a műszaktól

Foglalkoztatási forma

diákmunka

árufeltöltő: 22:00-06:00, pénztáros: az áruház nyitvatartási idejében rugalmasan

A betanítást a Tesco munkatársai végzik, tapasztalat nem szükséges!
Gyors, internetes regisztrációval, illetve postai szerződéskötéssel már akár holnaptól dolgozhatsz nálunk
A 25 év alattiak számára az idei évtől érvényes SZJA-kedvezmény miatt a bruttó bérszint egyben a nettó is!