A kiskunfélegyházi TESCO áruházba húspultos, zöldség árufeltöltő munkatársat keresünk

Áruházi munka

Húspultba keresünk eladót, és zöldség árufeltöltőt a kiskunfélegyházi TESCO áruházba!

A kiskunfélegyházi TESCO áruházba keresünk eladó, és zöldség árufeltöltő munkatársakat. Szakképzettség nem feltétel, betanítást a TESCO munkatársai végzik. Ha szeretne dolgozni és vállalja a beosztást, várjuk Önt is munkatársaink közé!

Feladatok

Vevők kiszolgálása

Árufeltöltés a pultba, zöldség osztályon

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Eladó - húspult - zöldség árufeltöltő-TESCO

Munka helyszíne

Kiskunfélegyháza, Magyarország

Fizetés

NETTÓ 1.200 Ft/óra + PÓTLÉKOK

Foglalkoztatási forma

egyszerűsített foglalkoztatás (EFO)

Munkaidő

napi 8 óra, beosztás szerint

A munkakör könnyen betanulható, így elvárások mindössze a dolgozni akarás és a beosztás szerinti munkarend vállalása!

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Jó fizikum, terhelhetőség