Parfümök értékesítésére eladót keresünk a Campona bevásárlóközpontba

Pénztáros

Ha nappali tagozatos diák vagy, és hetente rugalmasan dolgoznál 3-4 napot kulturált körülmények között, akkor jelentkezz!

Parfümök eladására pultban dolgozó eladót keresünk. nem kell megállítani senkit, nem kell rátukmálni a terméket senkire, csak ki kell szolgálni az érdeklődőket. A munka része a pénzkezelés és a kassza kezelése, ezért csak 18 év feletti diákok jelentkezését várjuk!

Feladatok

Parfümük eladása, aki odamegy a pulthoz azt kell kiszolgálni.

A parfümök teszter csíkon történő bemutatása a vásárlóknak.

Kassza-készpénz kezelése.

Pénztárgép kezelés

Áru átvétele

Takarítás

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

eladó - pénztáros

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

bruttó 1.100 Ft/óra

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

heti 2 nap, rugalmas beosztással, egy váltótárssal, havonta 1-2 hétvégi nap is lenne

További információk:

A munkaidő alatt egyedül dolgozol majd a pultban.

Elvárások

Betöltött 18. életév

Előnyt jelent

Pénz- és pénztárkezelésben jártasság

Parfümök iránti érdeklődés

Érettségi vagy eladói képesítés megléte