Sárvári partnerünk részére keresünk baromfifeldolgozó segédmunkást, élőállat függesztő munkakörben!

Betanított munka

Hosszú távú betanított munkalehetőség

Elvárások:
• Fizikai terhelhetőség
• Dinamikus munkavégzés
• Munkakör iskolai végzettséghez nem kötött
Gumicsizmát és munkaruhát biztosítunk a munkavégzéshez.
Ingyenes céges buszjárat, Szombathely, Vasvár, Celldömölk, Sárvár településekről!

Feladatok

A beérkezett teherautókról a rekeszek leszedése, élőcsirke függesztése, üres ládák mosása és visszarakása a teherautóra.

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Élőállat függesztő-Sárvár

Munka helyszíne

Sárvár, Magyarország

Fizetés

Kiemelt órabér + pótlékok (túlóra esetén 100%-os pótlék)

Foglalkoztatási forma

egyszerűsített foglalkoztatás

Munkaidő

Egy műszakos munkarend 04:00-13:00

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Jó fizikum, terhelhetőség