HOSSZÚ TÁVÚ, STABIL MUNKALEHETŐSÉG SZOMBATHELYEN

Betanított munka Szakmunkák

Építőipari partnerünkhöz keresünk segéd- és szakmunkás munkavállalókat

Építőipari partnerünkhöz segéd- és szakmunkás munkavállalókat keresünk az alábbi munkakörökbe:
kőműves, festő, burkoló, ács

Feladatok

Szakképzettségnek és tapasztalatoknak megfelelő munkavégzés építőipari projekteken

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Építőipari szak- és segédmunkások - Szombathely

Munka helyszíne

Szombathely, Magyarország

Fizetés

segédmunkás esetében nettó 200.000 Ft/hónap, szakmunkás esetében nettó 300.000 Ft/hónap

Foglalkoztatási forma

Megbízónk saját alkalmazásában, nem munkaerő-kölcsönzés

Munkaidő

napi 8 óra

A próbaidő után a teljesítmények alapján magasabb bér kapható!

Elvárások

A munkakörben szerzett tapasztalat

Betöltött 17. életév