Épületgépész tervező – gyakornok - Bp. IV. ker.

Budapesti és vidéki ingatlanok tervezéséhez épületgépész tervező gyakornok munkatársakat keresünk

MÉRVADÓ REFERENCIÁKKAL RENDELKEZŐ, DINAMIKUSAN FEJLŐDŐ PARTNERÜNK SZÁMÁRA BUDAPEST BELVÁROSI ÉS VIDÉKI LAKÓ- ÉS INTÉZMÉNYI INGATLANOK, GYÁRTÓCSARNOKOK TERVEZÉSÉHEZ – ÉPÜLETGÉPÉSZ TERVEZŐ - MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Feladatok

FELADATOK:

1. Épületgépészeti és energetikai tervezés

2. Tervezési ajánlati anyagok összeállítása

3. Műszaki adminisztráció

4. Projektek előkészítése

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

bruttó 1.450 Ft/óra + egyéb juttatások

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

heti min. 20 óra

További információk:

AHOGY LEENDŐ MUNKATÁRSUNKAT ELKÉPZELJÜK:
1. Együttműködési képesség
2. Közép (minimum technikusi), esetleg felsőfokú BsC szintű végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok épületgépész mérnöki karon
3. Önálló, kreatív munkavégzés
4. Terhelhetőség, rugalmasság
5. Dinamikus személyiség
6. Jó kommunikációs készség, határozottság
7. Megbízhatóság, szorgalom
8. Számítógépes ismeret (MS Office, AutoCad, WinWatt)
9. Heti min 20 órában tudjál dolgozni
10. Nappali vagy passzív tagozatos diák legyél

AMIT KÍNÁLUNK:
1. Fiatalos légkör, 4-5 fős tervezői teamben
2. Munkavégzés professzionális, megvalósítás-centrikus csapatban
3. Munka, teljesítmény és a kollega megbecsülése, tisztelete
4. Versenyképes, kiemelkedő juttatási rendszer, órabéred pedig br. 1.450 Ft
5. Projektek utáni anyagi motiváció
6. Korlátlan telefon használat
7. Aktív részvétel a megvalósításban
8. Kivitelezésben szerzett tapasztalatok folyamatos visszacsatolása a tervezőink részére
9. Átfogó ismeretek szerzése a gőzellátó rendszerek tervezésében, létesítésében
10. A cég olyan munkalehetőséget kínál, ahol az új munkatárs egy évente stabilan 50-70%-ot növekvő cég innovatív csapatának tagja lehet, ahol felelősségteljes pozíció, valamint szakmai fejlődés és sikerélmények lehetőségei várják.

ELŐNY:
1. BIM ismerete, gyakorlata
2. MiniCRM ismerete, gyakorlata
3. Idegen nyelv ismerete
4. B kategóriás jogosítvány

Elvárások

Megbízható munkavégzés

Jó kommunikációs készség

Hetente legalább 20 munkaóra vállalása

rugalmasság

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

Előnyt jelent

MiniCRM ismerete

B. kategóriás vezetői engedély

Idegen nyelvek ismerete (preferencia nélkül)