Éttermi munka XIII. kerületi KFC-ben!

Gyors-éttermi munka

Nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk a VÁCI ÚTI TESCOBAN található KFC étterembe!

Pénztárosokat, konyhai kisegítőket keresünk, tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas időbeosztásban.

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Éttermi Dolgozó

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

Munkabér: br. 1.000 Ft / óra (18:00 óra után 30 %-os műszakpótlék)

Foglalkoztatási forma

Iskolaszövetkezeti diákmunka

konyhai feladatok (délután: 14:00-tól 22:00-ig rugalmasan) ; pénztár kezelés (délelőtt:9:00-tól tart kb. 15:00-ig ill. délután, szintén rugalmasan)

További információk:

• Fejlődési lehetőség
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
• Bónuszok
• 25% kedvezmény kártya
• Munkahelyi étkezés

Elvárások

Heti 2-3 műszak elvállalása

Megbízható munkavégzés

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Azonnali munkakezdés

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás