Műanyagipari betanított munka - Pároknak is!

Betanított munka Nyelvtudás nélkül Hölgyeknek és uraknak egyaránt ajánlott

Németországi, hosszútávú munkavégzésre keresünk műanyagipari betanított munkásokat,!

Cégünk által szervezett utazás és szállás biztosítva!

Feladatok

  • Fröccsöntőgépek kezelése

  • Csomagolás, kartonozás

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Gépkezelés, csomagolás

Munka helyszíne

Hamburg, Németország

Fizetés

br. 10,15€/óra

Foglalkoztatási forma

Határon átnyúló munkaerő-kölcsönzés

Munkaidő

heti 5 nap, napi 8 óra - 2 műszakban (délelőtt és délután)

Partnerünk kisebb, főleg háztartási csomagolóanyagok gyártásával foglalkozik, mint például margarinos, joghurtos, stb dobozok.

Elvárások

Jó fizikum, terhelhetőség

Előnyt jelent

Kommunikációs szintű német nyelvtudás