Nappali tagozatos diákokat keresünk az újonnan nyíló esztergomi KFC étterembe

Gyors-éttermi munka

Az esztergomi KFC gyorsétterembe diák munkatársakat keresünk

Az esztergomi Árkád KFC gyorsétterembe különféle feladatokra keresünk nappali tagozatos (vagy passzív féléves) diákokat!

Feladatok

Különféle gyorséttermi feladatok

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Gyorséttermi dolgozó - KFC Esztergom

Munka helyszíne

Esztergom, Magyarország

Fizetés

bruttó 1000 Ft / óra (18:00 óra után 30 %-os műszakpótlék)

Foglalkoztatási forma

diákmunka

Munkaidő

H-V között, 2-3 műszak vállalása

További információk:

• Fejlődési lehetőség
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
• Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas időbeosztás
• Bónuszok
• 25% kedvezmény kártya
• Munkahelyi étkezés

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)