Nyugdíjas munkavállalókat keresünk az újonnan nyíló esztergomi KFC étterembe

Gyorséttermi

Az esztergomi KFC gyorsétterembe nyugdíjas munkatársakat keresünk

Az esztergomi KFC gyorsétterembe éttermi kisegítői feladatokra keresünk nyugdíjas munkavállalókat!

Feladatok

Különféle gyorséttermi feladatok

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Gyorséttermi dolgozó - KFC Esztergom

Munka helyszíne

Esztergom, Magyarország

Fizetés

bruttó 1000 Ft / óra (18:00 óra után 30 %-os műszakpótlék)

Foglalkoztatási forma

nyugdíjas munka

Munkaidő

H-V között, 2-3 műszak vállalása

További információk:

• Fejlődési lehetőség
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
• Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas időbeosztás
• Bónuszok
• 25% kedvezmény kártya
• Munkahelyi étkezés

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)