Gyorséttermi kisegítő - Győr

Gyors-éttermi munka

A Győr Plázában található KFC gyorsétterembe keresünk diákokat

Hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínál a Pensum Győrben! Tarts velünk, nálunk egész évben dolgozhatsz!

Feladatok

A gyorsétterem folyamatos működésének biztosítása különböző munkakörökben

Figyelem: erre a munkára kizárólag érvényes diákigazolvánnyal rendelkező, nappali tagozatos vagy passzív féléves diákok jelentkezését tudjuk elfogadni!

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Győr, Magyarország

Fizetés

bruttó 1.050 Ft / óra (18:00 óra után 30 %-os műszakpótlék)

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

rugalmas, óráidhoz igazodik, hétfőtől vasárnapig 2-3 műszakot kellene vállalni

További információk:

Amit nyújtunk:
- fejlődési lehetőség,
- rugalmas munkaidő,
- munkahelyi étkezés és bónuszok,
- 25%-os kedvezménykártya

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Jó kommunikációs készség

Ápolt, igényes megjelenés

Megbízható munkavégzés

Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent