Gyorséttermi kisegítő munkára keresünk diákokat

Gyors-éttermi munka

Hosszútávú, biztos munkalehetőséget kínálunk a pécsi Árkádban

A pécsi Árkádban működő KFC gyorsétterembe keresünk nappali tagozatos diákokat. Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas időbeosztás, fejlődési lehetőség, bónuszok, 25% kedvezményt biztosító kártya, munkahelyi étkezés!

Feladatok

A gyorsétterem zavartalan működésének biztosítása különböző pozíciókban

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

gyorséttermi kisegítő - Pécs

Munka helyszíne

Pécs, Magyarország

Fizetés

bruttó 960 Ft / óra (18:00 óra után 30 %-os műszakpótlék)

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

4 - 6 - 8 óra, a lehetőségeid szerint

További információk:

Hetente 2-3 műszak vállalását várjuk Tőled!

Elvárások

Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Jó kommunikációs készség

Megbízható munkavégzés

Ápolt, igényes megjelenés

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)