Gyorséttermi munkatárs - KFC - Gödöllő

Gyors-éttermi munka

Várjuk jelentkezésed a gödöllői KFC-be!

Kassza, csomagoló és konyha területére keresünk nappali tagozatos vagy passzív féléves diákokat.
A Pensumnál egész évben dolgozhatsz!

Feladatok

A gyorsétterem részlegeinek zökkenőmentes működtetése

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Gödöllő, Magyarország

Fizetés

Órabér: 1.000 Ft + éjszakai pótlék

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Heti legalább 20 óra: péntek, szombat és vasárnapi napokon leginkább

A munkaidőhöz: nyitás és zárás az étterem nyitvatartásának idejében (8:00-22:00 illetve 8:00-21:00 között, a nyitásnál 7:00 a munkavégzés kezdete, a zárásnál 23:00 körül fejezünk be mindent)

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

Előnyt jelent