Gyorséttermi munkatárs - Subway

Könnyű fizikai munka Gyors-éttermi munka

Várjuk jelentkezésed belvárosi Subway étterembe!

Szendvicskészítő és kiszolgáló területére keresünk nappali tagozatos vagy passzív féléves diákokat.
A Pensumnál egész évben dolgozhatsz!

Feladatok

Feladat: szendvicskészítés, kiszolgálás

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Gyorséttermi munkatárs - Subway belváros

Munka helyszíne

--Subway Belváros--

Fizetés

Órabér: nettó 1000 Ft-tól (éjszaka nettó 1300 Ft)

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

rugalmas 😊 (délelőtt 9-15-ig és/vagy délután 15-22-ig, hétköznap és/vagy hétvége egyaránt végezhető, éjszaka 22-06:00)

További információk:

• Fejlődési lehetőség
• Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
• Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas időbeosztás

Elvárások

Azonnali munkakezdés

Megbízható munkavégzés

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás