Áru-összekészítőket keresünk a Soroksári IKEA áruházba

Áruházi munka Betanított munka

Délelőttös és délutános műszakok közül is lehet választani

Hosszútávú lehetőség, stabil háttér, fiatalos csapat várja!

Feladatok

Online áru-összekészítői és komissiózói feladatok ellátására

Mindent megmutatnak, és betanítanak!

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Hosszútávú munkalehetőség a Soroksári IKEA-ban!

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

br. 1200 Ft/óra. Havi 80 óra ledolgozása esetén br. 1350 Ft/óra

Foglalkoztatási forma

egyszerűsített foglalkoztatás

Munkaidő

hétfő és vasárnap között 7-15,30-ig vagy 13-21,30-ig

1 évnél nem régebbi üzemorvosi alkalmassági vagy eü. kiskönyv szükséges, de segítünk a megszerzésében

Elvárások

Azonnali munkakezdés

Jó fizikum, terhelhetőség

Megbízható munkavégzés