HR adminisztrátor - Budapest II. kerület

Általános adminisztráció

2-3 hónapos időtartamra keresünk irodai munkára HR tanulmányokat folytató diákokat!

A Pensum Diákmunka Iskolaszövetkezet keres az ország vezető ingatlanos cégének központjába, 2-3 hónapos időtartamra HR tanulmányokat folytató, nappali tagozatos egyetemi hallgatót.

Feladatok

- adminisztratív irodai munka

- bérszámfejtési munkacsoport támogatása, segítése

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

nettó 1.100 Ft/óra

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

hétfőtől - péntekig 8:00-16:30 között heti minimum 20 órában

További információk:

Kezdés: azonnal!
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges a "Jelentkezés" gombra kattintva vagy emailben a petra.szatmari@pensum.hu címen!!

Elvárások

HR tanulmányok folytatása

Hetente legalább 20 munkaóra vállalása

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány