Izomteriás csőszerelő

Szakmunka

Izometriás csőszerelőt keresünk

NEM PROJEKT munkára, hanem állandó állományba keresünk nagy múltú olajipari partnercégünk részére

Feladatok

  • állandó karbantartási és installációs feladatok végzése, technikai csőszerelés

  • terepen is és műhelyben egyaránt

  • munkavégzés önállóan rajz alapján

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Izometriás csőszerelő

Munka helyszíne

Kazincbarcika, Magyarország

Fizetés

nettó 350000 - 550000 HUF/hónap

Választhatóan: határozatlan idejű munkaviszony VAGY egyszerűsített foglalkoztatás

Munkaidő

H-P 7:00- 17:00

További információk:

Prémium munkaadó keresi prémium kollégáját!
Dolgozz végre ott, ahol a helyed van:

- bejelentett munkaviszony
- prémium körülmények
- tisztességes fizetés és tisztességes bánásmód
- itt nincs kellemetlen meglepetés fizetéskor

Elvárások

szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat

Önálló munkavégzés