Junior onboarding manager gyakornoki munka!

Általános adminisztráció

ROKSH Delivery HR gyakornok kollégát keres, az alábbi pozícióra: Junior onboarding manager

Azonnali kezdéssel keresünk HR gyakornokot nemzetközi partnerünkhöz, alapozd meg a jövődet már most!

Feladatok

A jelentkezők interjúztatása, felvételi folyamatuk támogatása, a személyes bevásárló partnereket felvétele és céges integrálása

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Junior onboarding manager

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

Munkabér: nettó 1.300 Ft/óra

Foglalkoztatási forma

Iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

Heti min 20-30 óra elvárt

Pozíció betöltéséhez szükséges: MS Office haladó szintű ismerete, empatikus, de eredmény és célorientált személyiség, jó kommunikációs készség

Elvárások

Azonnali munkakezdés

Jó kommunikációs készség

Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Betöltött 18. életév

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás