Partnerünk részére keresünk Recruiter kollégákat!

Általános adminisztráció

Ha mindig is érdekelt a kiválasztás világa itt az alkalom, hogy kipróbáld magad Junior Recruiter pozícióban!

Téged keresünk ha:
• Nappalis/passzívált diák vagy
• Heti min. 20 órában tudsz dolgozni
• Tudsz és szeretsz is angolul kommunikálni – napi szinten
• Hosszú távra tervezel – idővel akár senior recruiterré is válhatsz
• Fontos számodra, hogy egy összetartó közösség tagjaként dolgozhass
• Nem riadsz vissza a dán humortól

Feladatok

Mivel foglalkozhatsz?
• Beletanulhatsz a nemzetközi toborzás mikéntjébe
• Jelölteket kutathatsz fel, teremthetsz velük kapcsolatot
• Önéletrajzokat szűrhetsz és kezelhetsz, tanácsot adhatsz a jelölteknek
• A jelöltekről részletes anyagokat állíthatsz össze
• Segédkezhetsz az interjúk egyeztetésében

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Junior Recruiter

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

1.350 Ft (25 év alatt ez nettó, 25 év felett bruttó)

Foglalkoztatási forma

Iskolaszövetkezeti

Munkaidő

Rugalmas időbeosztás, amely a tanulmányaidhoz illeszkedik!

További információk:

Miért éri még meg?
• Rendszeres csapatépítők (a havi pénteki sörözéseken felül 😉)
• Van kávégépünk és nem félünk használni
• Kényelmes és jól megközelíthető iroda a IX. Kerületben,
• Otthoni munkavégzési lehetőség (Home Office)
• Felelősségteljes feladatkör, nem a szokványos gyakornoki kávéfőzés
• Multikulti környezet, külföldi kollégákkal
Jelentkezz és tudd meg, milyen együtt dolgozni egy fiatal és összetartó csapattal!

Elvárások

Azonnali munkakezdés

Minimum középfokú angol nyelvismeret

Hetente legalább 20 munkaóra vállalása