Gyorséttermi munkatárs- szekszárdi, kecskeméti, szolnoki McDonald’s

Könnyű fizikai munka Gyors-éttermi munka

18. évet betöltött nappali tagozatos diákokat keresünk kecskeméti, szekszárdi és szolnoki gyorséttermekbe.

Elvárások:
• betöltött 18. életév
• aktív vagy 25 év alatti PASSZÍV hallgatói jogviszony
• heti min. 16-20 óra vállalása
• hosszútávú munkavállalás

Feladatok

• ételek elkészítése, üdítők kitöltése
• fagyik és shake-ek összeállítása
• rendelésfelvétel, a vendégek kiszolgálása
• kassza kezelése
• a munkaterület tisztántartása

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Kollégákat keresünk a kecskeméti, szolnoki, szekszárdi McDonald’s-ba!

Munka helyszíne

--Mc Donalds --

Fizetés

Órabér: 25 év alatt nettó 1.500 Ft, mely délutáni (+30%)/éjszakai (+40%) pótlékokkal emelkedik Emellett 60 ledolgozott óra után nettó 7.000 Ft, 100 ledolgozott óra után nettó 12.000 Ft jutalom jár az adott hónapban.

Foglalkoztatási forma

Iskolaszövetkezeti

Munkaidő

Beosztás órarendhez igazítható, 4-6-8 órás műszakokban.

A munkavégzés során pedig kedvezményes személyzeti fogyasztásra van lehetőség.

Elvárások

Azonnali munkakezdés

Betöltött 18. életév

rugalmasság