Budapesti, fóti, budaörsi telephelyre keresünk munkatársakat !

Betanított munka raktári munka

Hosszú távú betanított munkalehetőség!

Azonnali kezdéssel keresünk hosszú távra küldeményfeldolgozó munkakörbe munkavállalókat éjszakai műszakban

Feladatok

Csomagpakolás, küldeményfeldolgozás.

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Küldeményfeldolgozó: Budapest, Fót, Budaörs

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

br. 320.000-430.000 Ft / hó (választott műszaktól függően)

Foglalkoztatás az első naptól határozatlan idejű munkaszerződéssel, annak minden előnyével!

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig, napi 8 óra - választható délutános, vagy éjszakás műszakban

További információk:

Ingyenes buszjárat Budapestről!

Elvárások

Jó fizikum, terhelhetőség

Megbízható munkavégzés

Előnyt jelent

Azonnali (1-2 héten belüli) munkakezdés