Leltár-ellenőr - Győr

Könnyű fizikai munka

GYŐRI INDULÁSSAL KERESÜNK NAPPALI TAGOZATOS DIÁKOKAT LELTÁROZÓI CSAPATUNKBA!

IDŐPONTOK ÉS HELYSZÍNEK:

2021. április 24. Csorna nappalos leltár
2021. április 25. Csorna éjszakás leltár
2021. április 27. Szombathely éjszakás leltár

Mind a három leltárra Győrből indul az ingyenes céges buszjárat, ami elviszi a munkavállalókat a helyszínre, és természetesen vissza is hozza őket!

Mit kínálunk?
- iskolaszövetkezeti tagként végzett munka
- ingyenes céges busz, amely elvisz, és vissza is hoz természetesen

Feladatok

– Üzletben/raktárban fellelhető árukészlet számolása

– PDA segítségével scannelés

– Kézi árumozgatás (esetenként 10-15 kg-os dobozok pakolása)

Nincs szükség tapasztalatra, mindent megmutatnak, és betanítanak a helyszínen.

Fizetés

22:00 előtti munkavégzés esetén: bruttó 1050 Ft/óra; 22:00 utáni munkavégzés esetén: bruttó 1208 Ft/óra

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

6-8 óra, rugalmasan változhat

A nappalos leltárak általában 7:00-9:00 között kezdődnek, míg az éjszakás leltárak 17:00-19:00 között kezdődnek!
A munka általában 6-8 óra, mely mindig függ a termékek mennyiségétől, valamint, hogy a munkafolyamat hogyan halad.
A jelentkezéseket az alábbi linken várjuk, megjegyzés rovatba kérlek tüntesd fel, hogy mely időpont érdekel:

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Más városba való utazás esetén az utazás vállalása céges busszal a megadott helyszínről

Előnyt jelent