Leltárvezetői pozíció

Leltárvezető munkatársat keresünk.

Új munkatársat keresünk Közép-Európa legnagyobb leltárszolgáltató társasághoz!

Feladatok

Feladatok:

  • rakrárkészlet állapotának felvétele és rögzítése (üzletek, áruházak, raktárok, gyógyszertárak, drogériák)

  • raktárkészlet állapotának felvétele és rögzítése

  • leltározandó terület előkészítése

  • leltározásban résztvevő eszközök állapotának ellenőrzése

  • munkacsoportok beosztása

  • leltárfelvevők munkájának megszervezése

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Leltárvezető

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

havi bruttó: 376 000 Ft + BKK bérlet, teljesítmény bónusz 5000 Ft-tól 30 000 Ft-ig/ hó

Foglalkoztatási forma

Határozatlan idejű Főállású

Munkaidő

Napi 8 óra. Nappali és éjszakai műszak

Munkavégzés helye: Budapestről induló céges autókkal és buszokkal országszerte
Pihenőnapok szabadon választhatók
Utazási idő is munkaidőnek számít

Elvárások

Érettségi

Előnyt jelent

Szakmai tapasztalat hasonló területen

Angol nyelvtudás