Ruházati boltba kisegítőket keresünk a Market Centrálba

Könnyű fizikai munka

Ha nappali tagozatos diák vagy, és hetente rugalmasan dolgoznál 2-3 napot kulturált körülmények között, kiemelt bérezéssel, akkor jelentkezz!

Market Centrál-Vecsésnél található ruházati üzletbe keresünk kisegítőket, amennyiben hetente ráérsz 2-3 napot, ne habozz, jelentkezz!

Feladatok

Ruházati termékek áruvédelmi eszközzel való ellátása, esetenként vállfázás.

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Market Centrálnál (reptérnél) található ruházati üzletbe kisegítőket keresünk

Munka helyszíne

--LC Waikiki--

Fizetés

Br. 1.600 Ft/óra

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

8:00-16:30-ig

Elvárások

Betöltött 16. életév

Heti 2-3 műszak elvállalása

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

Azonnali munkakezdés

Előnyt jelent

Hosszabb távú munkavégzés