Mérőhely felülvizsgálókat keresünk!

Szakmunkák

Hosszú távra keresünk munkavállalókat mérőhely felülvizsgáló munkakörben!

• Csatlakozás egy nyitott és együttműködő csapathoz
• Változatos, összetett feladatkör
• Stabil vállalati háttér
• Béren kívüli juttatás

Feladatok

  • Helyszíni műszaki felülvizsgálatok készítése

  • Ellenőrzéssel kapcsolatos alapvető szerelési munkák

  • Elektronikus adatrögzítés és kezelés

  • Felhasználókkal történő kapcsolattartás

  • Munkavégzés helye: Törökszentmiklós, Szolnok

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Mérőhely felülvizsgáló

Munka helyszíne

Szolnok, Magyarország

Fizetés

br. 290.000 Ft (Br. 220.000 Ft/év cafetéria juttatás)

Munkaidő

rugalmas

Elvárások

B. kategóriás vezetői engedély

MS Office programok ismerete

Előnyt jelent

Jó kommunikációs készség