Mikrohullámú fejlesztőmérnököt keresünk

Szellemi munka

Érdi munkahelyre mikrohullámú eszközökhöz értő fejlesztőmérnököt keresünk

Megbízónk mikrohullámú ferrites eszközöket (cirkulátort és izolátort) tervező és gyártó vállalat. A világ számos országába szállítják termékeiket. Ezek az eszközök meghatározó alkatrészek a telekommunikációs ipar, a védelmi ipar és az űripar számára.

Feladatok

- Mikrohullámú ferrites eszközök (cirkulátorok és izolátorok) fejlesztése, tervezése, tesztelése és dokumentálása

- Tervezés és fejlesztés Ansys HFSS szimulációs szoftver segítségével.

- Fejlesztési mintadarabok legyártásának elvégzése.

- Tesztelés vektor-network analizátorral

- Ajánlatok, pályázatok műszaki előkészítésében való közreműködés

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Mikrohullámú fejlesztőmérnök

Munka helyszíne

Érd, Magyarország

Fizetés

versenyképes fizetés és juttatások

Foglalkoztatási forma

heti 40 órás alkalmazotti jogviszony

Munkaidő

heti 40 óra

További információk:

változatos feladatok,
folyamatos fejlődési és tanulási lehetőségek,

Elvárások

Szakirányú egyetemi végzettség

Minimum középfokú angol nyelvismeret

Jártasság az RF és mikrohullámú tervezőrendszerek használatában és a mikrohullámú méréstechnikában

Önálló munkavégzés

Kreativitás

Képesség a szakmai önfejlesztésre

Jó problémamegoldó készség

Rugalmasság

Precizitás

Előnyt jelent

Szakmai tapasztalat hasonló területen

Ansys HFSS ismerete

Minőségbiztosítási ismeretek: ISO9001; AS9100

RF konstrukciós technológiák terén való jártasság

Termékfejlesztésben és dokumentálásban szerzett tapasztalatok

Jó kommunikációs készség