Folyamatos hosszú távú diákmunkalehetőség NÉZŐTÉRI FELÜGYELŐ munkakörben belvárosi színházakban (XIII. és V. kerület)!

Könnyű fizikai munka

Nappali tagozatos, vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok jelentkezését várjuk!

Az ideális jelölt:
- jó kommunikációs készséggel rendelkezik
- udvarias
- stressztűrő képessége kiemelkedő

Feladatok

- a színház játszóhelyein az előadásokhoz és egyéb rendezvényekhez kapcsolódóan a nézőterek, kiszolgáló helyiségek és a ruhatár működtetése
- a színház közönségének szervezett beengedése, ültetése, tájékoztatása az adott produkciónak megfelelően
- a nézőtér felügyelete az előadások alatt

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Nézőtéri felügyelő

Munka helyszíne

Budapest,

Fizetés

br. 1300 Ft

Foglalkoztatási forma

diákmunka

Munkaidő

Délutáni és hétvégi munkavégzés rugalmas beosztásban.

Elvárások

Betöltött 18. életév

Jó kommunikációs készség

Önálló munkavégzés

Pontos, precíz munkavégzés