Pénztárosként és/vagy árufeltöltőként számítunk Rád a dombóvári TESCO-ban

Pénztáros Árufeltöltés

Egész évben dolgozhatsz a dombóvári TESCO-ban

Nappali tagozatos diákokat keresünk a dombóvári TESCO üzletbe, pénztáros/árufeltöltő feladatokra

Feladatok

árufeltöltés

áruházi kassza felelősségteljes működtetése

Figyelem: a munkára kizárólag érvényes diákigazolvánnyal rendelkező, nappali tagozatos vagy passzív féléves diákok jelentkezését tudjuk elfogadni!

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Pénztáros - árufeltöltő Dombóvár

Munka helyszíne

Dombóvár, Magyarország

Fizetés

bruttó 1069 Ft-tól bruttó 1719 Ft-ig, mely függ a naptól, illetve a műszaktól

Foglalkoztatási forma

diákmunka

Munkaidő

4 - 6 - 8 óra

További információk:

betanulás tapasztalt kollégák mellett
rugalmas beosztás

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)