Pénztáros, árufeltöltő - TESCO - Budapest

Pénztáros Árufeltöltés

Budapesti TESCO áruházakba, szuper- és hipermarketekbe keresünk nappalis diákokat!

Gyakorlatilag Budapest összes kerületébe keresünk pénztáros és árufeltöltő feladatokra nappali tagozatos vagy passzív féléves diákokat. A Pensum szervezésében egész évben dolgozhatsz!

Feladatok

Áruházi kassza működtetése

Árufeltöltés, polcfeltöltés

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

árufeltöltés nettó 994-1461 Ft; pénztáros nettó 1079-1589 Ft

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

rugalmas, 4 - 6 - 8 órás műszakok vállalhatók

További információk:

A betanítást a TESCO munkatársai végzik

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

Előnyt jelent