Pénztáros, árufeltöltő - TESCO - Budapest II. kerület

Pénztáros Árufeltöltés

II. kerületi TESCO áruházakba (Bimbó utca, Galóca utca, Máriaremetei út) keresünk nappalis diákokat!

Budapest II. kerületébe keresünk pénztáros és árufeltöltő feladatokra nappali tagozatos vagy passzív féléves diákokat. A Pensum szervezésében egész évben dolgozhatsz!

Feladatok

Áruházi kassza működtetése

Árufeltöltés, polcfeltöltés

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

árufeltöltés nettó 994-1461 Ft; pénztáros nettó 1079-1589 Ft

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

rugalmas, 4 - 6 - 8 órás műszakok vállalhatók

További információk:

A betanítást a TESCO munkatársai végzik

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

Előnyt jelent