Pénztáros, árufeltöltő - TESCO - Monor

Pénztáros Árufeltöltés

A monori TESCO áruházba keresünk nappalis diákokat!

A monori TESCO-ba keresünk pénztáros és árufeltöltő feladatokra nappali tagozatos vagy passzív féléves diákokat. A Pensum szervezésében egész évben dolgozhatsz!

Feladatok

Áruházi kassza működtetése

Árufeltöltés, polcfeltöltés

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Monor, Magyarország

Fizetés

bruttó 1.169-1.869 Ft-ig (nettó 994-1.589 Ft), mely függ a naptól, illetve a műszaktól

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

az áruház nyitvatartási ideje alatt rugalmasan, előre egyeztetett időpontban

További információk:

A betanítást a TESCO munkatársai végzik

Elvárások

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Előnyt jelent