Pénztáros - Mosonmagyaróvár

Pénztáros

Pénztáros feladatok ellátására keresünk munkavállalókat a mosonmagyaróvári TESCO-ba

Ha szívesen dolgoznál egész évben, nálunk megteheted! Pénztáros feladatokra keresünk munkavállalókat amosonmagyaróvári TESCO-ba!

Feladatok

Áruházi kassza precíz működtetése

Figyelem: a munkára kizárólag érvényes diákigazolvánnyal rendelkező nappali tagozatos vagy passzív féléves diákok jelentkezését tudjuk elfogadni!

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Mosonmagyaróvár, Magyarország

Fizetés

nettó 1.079 - 1.232 Ft (vasárnap 1.436 - 1.589 Ft)

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

4 - 6 - 8 óra

További információk:

A betanítást a TESCO munkatársai végzik.
Gyors, internetes regisztráció, szerződés postai úton.
A munkára kizárólag nappali tagozatos/passzív féléves diákok jelentkezését tudjuk elfogadni!

Elvárások

Egészségügyi kiskönyv, és negatív tüdőszűrő lelet (a megszerzésében segítünk!)

Nappali tagozatos vagy passzív féléves hallgatói jogviszony és érvényes diákigazolvány

Előnyt jelent