Pénzügyi asszisztens - Budapest

pénzügyi adminisztráció

Könyvelő mellé keresünk pénzügy-számvitel tanulmányokat folytató hallgatókat

Magyarország egyik vezető ingatlanos cégének megbízásából keresünk könyvelő mellé adminisztratív feladatok ellátására nappali tagozatos, pénzügyi-számviteli szakos hallgatókat kb. fél éves munkára!

Feladatok

  • Segédkezés a napi könyvelési feladatokban

  • Könyvelő csapat munkájának a támogatása

  • Hó végi zárási folyamatokban való segítségnyújtás

  • Egyéb napi szintű adminisztratív feladatok ellátása

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

nettó 1.100 Ft/óra

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő: hétköznapokon 8:00-17:00 között minimum heti 20 óra

További információk:

Munkavégzés helyszíne: II. kerület, Bécsi Corner Irodaház

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehetséges: petra.szatmari@pensum.hu

Elvárások

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

Hetente legalább 20 munkaóra vállalása

Pénzügyi-számviteli szakos, nappali tagozatos vagy passzív féléves hallgatói jogviszony

A munkavégzés vállalása kb. fél éven keresztül

Előnyt jelent