Pénzügyi gyakornok - Budapest, XIII. kerület

pénzügyi adminisztráció

Pénzügyi gyakornokot keresünk XIII. kerületi megbízónkhoz!

Most még nem kell zseninek lenned, most még gyakorolhatsz! Próbáld ki magad élesben, gyakornokként a Pensum egyik megbízójánál!

Feladatok

pénzügyi osztály munkájának segítése

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Munka helyszíne

Budapest, Magyarország

Fizetés

bruttó 1.500 Ft/óra

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

heti minimum 3 nap, 9-17 óra között, 6-8 órában

Kattints a Jelentkezés gombra, vagy küldd el fényképes önéletrajzodat a rab.eszter@pensum.hu email címre!

Elvárások

Nappali tagozatos vagy passzív féléves jogviszony, érvényes diákigazolvány

Hetente legalább 20 munkaóra vállalása

Önálló munkavégzés

MS Office programok ismerete

rugalmasság

Előnyt jelent

Gazdasági területen folytatott tanulmányok

Heti 5 nap vállalása