Próbavásárlási koordinátorokat keresünk országosan a Playersroom és Sportfactory üzleteibe!

Könnyű fizikai munka

Hódmezővásárhelyi, kiskunhalasi, esztergomi és kazincbarcikai üzletekbe keresünk diák kollégákat!

Rugalmas munkavégzés, de hosszútávon számítunk rád!

Feladatok

Próbavásárlók beszervezése állandó jelleggel (mindig új embert), majd kérdőív kitöltése és továbbítása az illetékesek felé.

Próbavásárlók a vásárolt terméket megtarthatják.

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Playersroom és Sportfactory üzleteibe keresünk próbavásárlási koordinátorokat!

Munka helyszíne

--Playersroom és Sportfactory--

Fizetés

2500/üzlet/próbavásárlás, 1 héten 1 vásárlás történik tehát 1 hónapban 4 alkalom, ami 10000 Ft bért jelent

Foglalkoztatási forma

iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

1 héten 1 vásárlás történik

További információk:

Iskola mellett könnyen végezhető munka!

Elvárások

Azonnali munkakezdés

Jó kommunikációs készség

Megbízható munkavégzés

Hosszabb távú munkavégzés