Projekt asszisztens gyakornokot keresünk az Essentrahoz!

Általános adminisztráció

Essentra Filter Products projekt adminisztrátor gyakornokot keres, várjuk jelentkezésed, ha nappali tagozatos diák vagy!

Amennyiben stabil munkahelyre vágysz, egy multinál, ez a te lehetőséged, közben pedig teljesítsd a gyakorlatodat!

Feladatok

• adatok összegyűjtése a heti, havi jelentésekhez

• projekt adminisztráció (kockázatelemzések, kiadások, projekt költségvetés, üléseken jegyzőkönyv készítés stb.)

• KPI rendszer fejlesztése

•  Fenntartható Lean operációs rendszer bevezetése és folyamatos fejlesztése a gyártási helyszínen

Máris jelentkezhet a gombra bökve, vagy kattinva!

Pozíció:

Projekt adminisztrátor

Munka helyszíne

Szigetszentmiklós, Magyarország

Fizetés

Munkabér: br. 1.350 Ft

Foglalkoztatási forma

Iskolaszövetkezeti diákmunka

Munkaidő

hétköznap 8:00-16:30 között, heti min. 20-25 óra

További információk:

Céges busz Csepelről és Kelenföldről

Ami feltétlen szükséges a munkavégzéshez:
• Angol nyelv ismerete – kommunikációs szinten
• Powerpoint, excel felhasználó szintű ismerete
Előny:
• Mérnöki vagy üzleti tanulmányok
• PowerBi ismerete

Elvárások

Jó kommunikációs készség

Pontos, precíz, megbízható munkavégzés

Azonnali munkakezdés

Minimum középfokú angol nyelvismeret

Hetente legalább 20 munkaóra vállalása

Előnyt jelent

Szakirányú egyetemi / főiskolai végzettség